Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2011-01-03

I Noworoczny Turniej Piłki Nożnej w Ostrowcu Świętokrzyskim


W niedzielę na boisku Orlik na ostrowieckim osiedlu Ogrody odbył się I Noworoczny Turniej Piłki Nożnej. W zawodach wzięło udział kilku piłkarzy I-ligowego KSZO.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
Grupa A: Centrum Sport - Handbal Team 2:1, Alkogang - Centrum Sport 0:2,Handbal Team - Alkogang 3:0


Grupa B: Apteki Żywczyk - Miałeś ją? 1:2, Melanż Team - Apteki Żywczyk 2:3, Miałeś ją? - Melanż Team 2:0

Noworoczny turniej to nowość w Ostrowcu, jednak po reakcji biorących w nim udział zawodników oraz deklaracjach organizatorów można przypuszczać, że wpisze się w stały kalendarz imprez organizowanych w mieście. W niedzielę do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. W grupie A rywalizowały zespoły Centrum Sport, Handbal Team i Alkogang. W grupie B znalazły się ekipy Apteki Żywczyk, Miałeś ją? i Melanż Team. W fazie grupowej grano systemem każdy z każdym 2 x 10 minut. W półfinałach drużyna Apteki Żywczyk pokonała Centrum Sport 1:0, a Miałeś ją? 3:0 ograł zespół Handbal. W meczu o trzecie miejsce pomiędzy drużynami Handbal Team i Centrum Sport w regulaminowym czasie gry zanotowano remis 2:2. W serii rzutów karnych górą byli piłkarze ręczni wspomagani przez I-ligowych piłkarzy KSZO: Tomasza Dymanowskiego, Mateusza Mąkę oraz Radosława Kardasa i to oni ostatecznie zajęli trzecią lokatę. W meczu o pierwsze miejsce po bramkach Klaudiusza Łatkowskiego, Marcina Wróbla i Krystiana Kanarskiego 3:1 wygrali piłkarze Miałeś ją? Honorowe trafienie dla Apteki Żywczyk zanotował Karol Kostrzewa.


Zwycięski zespół wystąpił w składzie: Kamil Chadała, Dariusz Piwowarek, Klaudiusz Łatkowski, Łukasz Barański, Rafał Barański, Daniel Dybiec, Marcin Wróbel i Krystian Kanarski, który został również królem strzelców turnieju. Organizatorzy przewidzieli również statuetkę dla najstarszego zawodnika turnieju, a otrzymał ją grający w Centrum Sport były piłkarz KSZO - Marcin Boguś.
/Rafał SOBOŃ, 2 stycznia 2011, 22:15/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 18260 razy,
ostatnio: 2020-09-18 21:45:56
Skomentuj artykuł:
Powrót