Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2017-10-08

Kolejny występ zawodnika SZANSY na arenie ogólnopolskiej

W dniach 5-8 października 2017 roku w Trzciance odbył się X Ogólnopolski Turniej Badmintona Olimpiad Specjalnych w Trzciance, w którym wziął udział Marcin Dunal, zawodnik Klubu Olimpiad Specjalnych "SZANSA" działającego przy Stowarzyszeniu "SZANSA".

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
Marcin do Trzcianki pojechał wraz z innymi złotymi medalistami z zawodów regionalnych. Cała kadra naszego województwa liczyła 7 zawodników, którzy reprezentowali poszczególne kluby, Rafał Ścibisz ("TRAMP" Niemienice), Diana Ścibisz ("TRAMP" Niemienice), Kamil Mazurek ("SUPER NOWA" Zgórsko), Patryk Molęda ("STRZAŁA" Jędrzejów), Marcin Dunal ("SZANSA" Ostrowiec Świętokrzyski), Izabela Ochap ("TORNADO" Skarżysko-Kamienna), Krzysztof Wójcik ("STRZAŁA" Jędrzejów) oraz trener i kierownik ekipy Joanna Adamczyk ("STRZAŁA" Jędrzejów).

Marcin Dunal po grach obserwowanych, w grze pojedynczej trafił do silnej 6-osobowej grupy, w której wywalczył III miejsce i zdobył brązowy medal - powiedział Remigiusz Woźniak, przewodniczący Klubu Olimpiad Specjalnych "SZANSA" - Natomiast w grze deblowej wraz z Krzysztofem Wójcikiem zdobyli V lokatę. Cieszymy się z kolejnego występu naszego zawodnika na arenie ogólnopolskiej, bo to pokazuje, że nasze treningi i przygotowywanie zawodników daje wymierne efekty.

Zawodnicy "SZANSY" już w najbliższy wtorek, bo 10 października 2017 roku wyjeżdżają na regionalne zawody w badmintonie, który odbędzie się w Nowinach.
/Taborecik/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 16657 razy,
ostatnio: 2022-07-07 17:33:01
Skomentuj artykuł:
Powrót