Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2017-10-30

RYWAL i SZANSA na Gali Olimpiad Specjalnych Polska - Świętokrzyskie

Już 3 listopada 2017 roku w ORW „Polanika odbędzie się Gala Specjalnych Sportowców Zrzeszonych w Świętokrzyskim Oddziale Regionalnym Olimpiad Specjalnych Polska. Miło jest nam poinformować, że z Ostrowca Świętokrzyskiego jest nominowanych aż 5 zawodników i 2 trenerów.

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik
Zawodnicy z niepełnosprawnością intelektualną, którzy reprezentują nie tylko swoje Kluby, czyli „SZANSA” działający przy Stowarzyszeniu Na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej „SZANSA” oraz „RYWAL” działający przy Zespole Szkół Specjalnych, ale również nasze miasto i powiat dostali nominacje za swoje osiągnięcia, o których na bieżąco informujemy na naszych łamach.

Z Klubu Olimpiad Specjalnych „RYWAL” nominowany został Rafał Bilewicz, natomiast z Klubu Olimpiad Specjalnych „SZANSA” nominowani zostali Paweł Dunal, Marcin Dunal, Paweł Menducki oraz Tomasz Taborski.

Trenerami, którzy zostali docenieni i znaleźli się wśród nominowanych są Ernest Krajewski („RYWAL”) oraz Remigiusz Woźniak („SZANSA”).

Organizatorzy przygotowali niespodziankę dla osób, które nie będą mogły uczestniczyć osobiście na Gali, bo już od godziny 19:00 na profilu Facebook Oddziału Regionalnego Świętokrzyskie (@olimpiadyspecjalneswietokrzyskie) odbędzie transmisja na żywo, gdzie w trakcie Gali zostanie wyróżnionych 10 zawodników i 5 trenerów Świętokrzyskiego Oddziału Regionalnego Olimpiad Specjalnych Polska tytułem Lider Zawodników/Trenerów Olimpiad Specjalnych Oddziału Regionalnego Świętokrzyskie.
/Taborecik/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 16100 razy,
ostatnio: 2022-07-07 17:01:21
Skomentuj artykuł:
Powrót