Wiadomo軼i z Ostrowca 安i皻okrzyskiego

Powr鏒2004-09-10

Mys這wice i Tomasovia w I rundzie Pucharu Polski

W 鈔od odby豉 si runda wst瘼na Pucharu Polski. Trener oraz w這darze WSBiP podj瘭i decyzj, aby nie przyst瘼owa do tegorocznej edycji Pucharu Polski, gdy jak twierdzi Andrzej Zborowski mog這by to zak堯ci cykl przygotowa do ligi.

W rozgrywkach tych wzi窸y za to udzia inne zespo造, kt鏎e b璠 rywalizowa z nasz dru篡n w grupie IV. Tomasovia Tomasz闚 Lubelski automatycznie awansowa豉 do I rundy, gdy wylosowa豉 wolny los. Natomiast MKS Andrych闚 rywalizowa z UKS MOSiR Jas這.
Siatkarki z Andrychowa prowadzi造 ju nawet 2:1 w setach, jednak w czwartym secie uleg造 miejscowym 20-25 i o zwyci瞛cy tego pojedynku musia decydowa tie break. Po zaci皻ej i dramatycznej ko鎍闚ce ostatecznie to gospodynie zwyci篹y造 t parti 17-15 i ca造 mecz.

Z kolei MOSiR Mys這wice wygra na wyje寮zie z innym zespo貫m grupy czwartej, Or貫m Kozy 3:1. Tym samym podopieczne Sebastiana Michalaka awansowa造 do I rundy.