Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2004-09-07

PZPS ustalił terminarz rozgrywek

Polski Związek Piłki Siatkowej ustalił już skład grupy, w której występować będzie nasz zespół oraz terminarz rozgrywek.

Na inaugurację podopieczne Andrzeja Zborowskiego zagrają z drugą drużyną Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Sosnowcu, a już w drugiej kolejce dojdzie do ciekawie zapowiadającego się spotkania z Siarką. W Tarnobrzegu nasze dziewczęta będą się chciały zrewanżować za porażkę w półfinale play off w poprzednim sezonie. W trzeciej ligowej kolejce WSBiP pauzuje.
Podobnie będzie 18 grudnia. Tak, więc ostrowczanki będą miały dłuższą przerwę świąteczną. 11 grudnia w ramach jedenastej ligowej kolejki zagrają rewanżowy mecz z Siarką, a następny mecz rozgrywają dopiero 5 stycznia 2005 roku w Mysłowicach z miejscowym MOSiR-em.

"Nasza" grupa składać się będzie z dziewięciu zespołów. Na dziewiątej pozycji sklasyfikowana została ekipa SMS II PZPS Sosnowiec, a nowymi klubami w tejże grupie są Orzeł Kozy oraz MKS Andrychów. Kozy to miejscowość znajdująca się pod Bielską-Białą. Kibicom siatkówki nie trzeba chyba przedstawiać drużyny z Andrychowa, która kiedyś walczyła o tytuły mistrza Polski.

Terminarz rozgrywek na sezon 2004/05
Skład grupy IV 2. ligi w sezonie 2004/05

/pkrol/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 5302 razy,
ostatnio: 2020-03-28 16:50:16
Skomentuj artykuł:
Powrót