Filmy z Ostrowca:


Powrót...

Nowy rozkład MPK w Ostrowcu Św. Zmiany i kontrowersje

Nowy rozkład jazdy MPK w Ostrowcu Świętokrzyskim budzi powszechne oburzenie wśród mieszkańców. Jedną z poważnych zmian jest zniesienie darmowych przejazdów dla osób starszych. Teraz emeryci będą musieli zapłacić za bilety, tak jak inni użytkownicy autobusów.
Wgrano 2014-09-03 na YT przez lokalnatelewizja
 

Dodany 2014-09-04 14:18:19 przez MAcSi, oglądany: 10536 razy, źródło: YouTube
 

Komentarze:

  ~
   
2016-05-27 18:40:04 ~Gość
it wasn’t so much that they looked beyond server vitlaatizurion– of course they had to — to virt. management etc. The problem was they neglected their base and enraged VMware virtualization customers (and partners) with the pricing move and refusing to acknowledge that anyone could ever consider Hyper-V or Xen or KVM. The overriding complaint about VMware of late is of arrogance. Fine to pursue new markets, but don’t let your core business moulder.
2015-10-24 20:27:45 ~Gość
This shows real exetseirp. Thanks for the answer.
2015-09-29 16:56:02 ~Gość
nowy rozkład jazdy nie jest dostosowany do pracy np. szkół. Z Os. Ogrody/Patronackie na godz. 8 przewidziano tylko jeden kurs w stronę ul. Sienkiewicza. Nikt nie przewidział również o której kończą lekcje uczniowie kilku szkół znajdujących się na ul. Sienkiewicza. Rozkład jazdy nie jest dostosowany do potrzeb i młodych i starszych.
2015-05-04 19:16:58 ~Gość
1
  Redakcja nie odpowiada za treść wypowiedzi.
<<<   v   >>>  
Ostrowiec Świętokrzyski

Herb Ostrowca Św.hutnicze miasto sportu i super...marketów ;) położone w dolinie rzeki Kamiennej w pobliżu Gór Świętokrzyskich. Malownicze okolice, atrakcje turystyczne oraz wydarzenia sportowe na skalę ogólnopolską skłaniają nas do zaproszenia Państwa do Ostrowca Świętokrzyskiego.

Więcej informacji o Ostrowcu Św.

Reklama

Zagłosuj i odwiedź inne strony o Ostrowcu

Serwis tematyczny Sztabu Miejskiego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowcu Św.
Oficjalna strona WOŚP Ostrowiec Świętokrzyski

Polecamy:

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 114       © 99-2011 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Św. · Ostrowiec Św. · Naprawa zderzaków

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij