Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego:

Pokazane: 1 do 10 z 30897.   <<<   · 1    · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 ·    3090 ·  >>>

2016/05/24
Kilkuset gimnazjalistów nie tylko z powiatu opatowskiego wzięło udział w "Dniu otwartym" w opatowskim LO im. Bartosza Głowackiego. Uczniom i ich opiekunom podobała się oferta zaprezentowana przez uczniów i nauczycieli "Bartosza".
Mieszkańcy i przedstawiciele władz Ostrowca, znani aktorzy i koledzy z planu serialu "Rodzinka.pl" pożegnali zmarłą 17 maja 2016 roku aktorkę.
Władze maleńkiej słowackiej miejscowości Lipovce gościły w powiecie opatowskim w ramach rewizyty. Goście zza południowej granicy zapoznali się z infrastrukturą powiatu.
2016/05/18
Troje na jednego   Ostrowiec
Policjanci z ostrowieckiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 31i 53 lat oraz 31 - letnią kobietę. Są oni podejrzewani o pobicie 38 - latka.
2016/05/17
Delegacje gminnych struktur PSL z powiatu opatowskiego w przeddzień Święta Ludowego złożyły wiązanki kwiatów przed pomnikiem Batalionów Chłopskich w Opatowie. Składanie kwiatów przed pomnikiem BCh ma na stałe wejść do kalendarza p[...]
Niemal na wszystkich osiedlach w Ostrowcu Świętokrzyskim trwają prawdziwe sianokosy. Wysoka trawa koszona jest dużymi kosiarkami zamontowanymi na ciągnikach. Następnie podkaszarkami koszone są tereny przy drzewach i krzewach.
W sobotę w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Opatowie Zjazd PSL wybrał Bogusława Włodarczyka na prezesa struktur powiatowych Stronnictwa. Nowy - stary prezes został też wybrany delegatem na Kongres i Zjazd Wojewódzki Lud[...]
Świętokrzyscy policjanci udaremnili tzw. "ustawkę" pseudokibiców z Ostrowca Świętokrzyskiego, którzy w środę po południu chcieli się "spotkać" z sympatykami innej drużyny na leśnej drodze w okolicy jeziora Chańcza.
2016/05/11
Mszą świętą i spotkaniem towarzyskim uczcili swoje święto strażacy z OSP Opatów, Jurkowice i Zochcinek.
Pod koniec kwietnia władze gminy Sadowie zawarły umowę z Ośrodkiem Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej w Sandomierzu o dofinansowanie realizacji projektu pn. "Podzielmy się tradycją!".

Pokazane: 1 do 10 z 30897.   <<<   · 1    · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 ·    3090 ·  >>>

Szukaj wiadomości:
Ostrowiec Świętokrzyski

Herb Ostrowca Św.hutnicze miasto sportu i super...marketów ;) położone w dolinie rzeki Kamiennej w pobliżu Gór Świętokrzyskich. Malownicze okolice, atrakcje turystyczne oraz wydarzenia sportowe na skalę ogólnopolską skłaniają nas do zaproszenia Państwa do Ostrowca Świętokrzyskiego.

Więcej informacji o Ostrowcu Św.

Zagłosuj i odwiedź inne strony o Ostrowcu

Serwis tematyczny Sztabu Miejskiego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowcu Św.
Oficjalna strona WOŚP Ostrowiec Świętokrzyski

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 100       © 99-2011 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Św. · Ostrowiec Św. · Naprawa zderzaków

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij