Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego:

Pokazane: 1 do 10 z 31155.   <<<   · 1    · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 ·    3116 ·  >>>

2016/10/19
W sobotę po południu w Kunowie kierowca volkswagena na prostym odcinku wypadł z drogi, przerwał bariery energochłonne, a następnie wjechał do rzeki.
Nauczyciele i dyrektorzy szkół z terenu gminy Kunów wspólnie świętowali Dzień Edukacji Narodowej. Były kwiaty, życzenia i gratulacje od burmistrza Lecha Łodeja.
Okradli most   Okolice
Złodzieje wymontowali kilkanaście metalowych elementów z konstrukcji mostu na drodze powiatowej w Garbaczu. Powiat podjął decyzję o czasowym zamknięciu przeprawy.
Starosta ostrowiecki Zbigniew Duda spotkał się z zarządem Celsy Huty Ostrowiec. Rozmawiał między innymi o kondycji zakładu, planach na przyszłość, współpracy firmy z powiatem.
Mieszkańcy osiedla Sienkiewiczowskiego wreszcie doczekali się remontu łącznika między ulicami Kochanowskiego i Wspólną.
Uczniowie ZS nr 1 w Opatowie uczestniczyli w zajęciach o higienie osobistej i pielęgnacji skóry. Lekcję poprowadziła Monika Przygoda, właścicielka salonu Świat Kobiety i przewodnicząca Rady Rodziców w tej szkole.
Niepubliczne Liceum im. St. Konarskiego w Ostrowcu otrzymało wsparcie finansowe z budżetu powiatu na funkcjonowanie. Dyrektor placówki i reprezentacja uczniów podziękowali staroście za przychylność.
Miniony weekend upłynął pod znakiem uroczystości rocznicowych Jednostki Strzeleckiej 2013 im. Pułkownika Jana Piwnika "Ponurego". Ostrowieccy "Strzelcy" świętowali 25 lat działalności.
O tym, czym jest współczesny handel ludźmi, jak ustrzec się przed nieuczciwymi pracodawcami i co zrobić w sytuacji zagrożenia, dyskutowano w ostrowieckim starostwie. Spotkanie zostało zainicjowane przez Zespół Interdyscyplinarny Ś[...]
W środę nauczyciele gminnych placówek świętowali Dzień Edukacji Narodowej. Kilkudziesięciu pedagogów odebrało medale i odznaczenia za swoją pracę, a życzenia wyróżnionym złożyli wojewoda, świętokrzyski kurator oświaty, parlamentar[...]

Pokazane: 1 do 10 z 31155.   <<<   · 1    · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 ·    3116 ·  >>>

Ostrowiec Świętokrzyski

Herb Ostrowca Św.hutnicze miasto sportu i super...marketów ;) położone w dolinie rzeki Kamiennej w pobliżu Gór Świętokrzyskich. Malownicze okolice, atrakcje turystyczne oraz wydarzenia sportowe na skalę ogólnopolską skłaniają nas do zaproszenia Państwa do Ostrowca Świętokrzyskiego.

Więcej informacji o Ostrowcu Św.

Zagłosuj i odwiedź inne strony o Ostrowcu

Serwis tematyczny Sztabu Miejskiego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowcu Św.
Oficjalna strona WOŚP Ostrowiec Świętokrzyski

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 106       © 99-2011 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Św. · Ostrowiec Św. · Naprawa zderzaków

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij