Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego:

Pokazane: 1 do 10 z 31034.   <<<   · 1    · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 ·    3104 ·  >>>

2016/08/23
Letnia aura sprzyja remontom dróg gminnych. Aktualnie na terenie Ostrowca prowadzonych jest kilka zadań.
Głównymi bohaterami minionego weekendu w powiecie opatowskim byli wędkarze. Pasjnaci łowienia ryb rywalizowali w Maruszowie i Zochcinku o puchary i nagrody ufundowane przez Bogusława Włodarczyka, opatowskiego starostę.
W nowym bloku przy ulicy Osadowej czeka dziewięć mieszkań socjalnych. Nieznany jest jeszcze termin odbioru kluczy przez lokatorów.
W sierpniu ubiegłego roku zaprzysiężono Młodzieżową Radę Miasta w Kunowie. Przez rok młodzież zrozumiała, że zarządzanie to nie tylko przywilej, ale także ogromna odpowiedzialność.
Droga osiedlowa między garażami na osiedlu Ogrody będzie poszerzona. Przy trakcie zbudowany zostanie chodnik.
Oblegany WORD   Ostrowiec
Ponad dwa tysiące osób zdało prawo jazdy w ostrowieckim oddziale Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w pierwszym półroczu bieżącego roku. W placówce egzaminy zdają nawet kursanci z powiatów koneckiego i jędrzejowskiego.
Parking przy blokach 7a i 7b przy ulicy Polnej, na który mieszkańcy czekają kilkanaście lat, nie będzie wykonany wraz z remontem ulicy. Starosta Zbigniew Duda zapowiada jednak, że nie zapomina o problemie.
Uroczystą mszę świętą odprawioną w ubiegły poniedziałek w klasztorze oo. Bernardynów w Opatowie muzycznie oprawiła Orkiestra Dęta Opatowskiego Ośrodka Kultury.
Samochodem w słup   Ostrowiec
Samochód osobowy marki daewoo matiz uderzył w słup oświetleniowy przy ul. Polnej w Ostrowcu Św.
Stowarzyszenie Na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej Szansa zorganizowało obóz sportowy dla osób niepełnosprawnych w Zakopanem. W obozie w Pensjonacie "Maria" uczestniczyło 30 niepełnosprawnych zawodników, w tym 4 osoby niepełnosp[...]

Pokazane: 1 do 10 z 31034.   <<<   · 1    · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 ·    3104 ·  >>>

Ostrowiec Świętokrzyski

Herb Ostrowca Św.hutnicze miasto sportu i super...marketów ;) położone w dolinie rzeki Kamiennej w pobliżu Gór Świętokrzyskich. Malownicze okolice, atrakcje turystyczne oraz wydarzenia sportowe na skalę ogólnopolską skłaniają nas do zaproszenia Państwa do Ostrowca Świętokrzyskiego.

Więcej informacji o Ostrowcu Św.

Zagłosuj i odwiedź inne strony o Ostrowcu

Serwis tematyczny Sztabu Miejskiego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowcu Św.
Oficjalna strona WOŚP Ostrowiec Świętokrzyski

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 107       © 99-2011 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Św. · Ostrowiec Św. · Naprawa zderzaków

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij