Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego:

Pokazane: 1 do 10 z 31104.   <<<   · 1    · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 ·    3111 ·  >>>

2016/09/23
W dniach 15-18 września 2016 roku uczestnicy z Warsztatu Terapii Zajęciowej działającego przy Stowarzyszeniu „SZANSA” w Ostrowcu Świętokrzyskim brali udział w zawodach sportowych we Lwowie na Ukrainie.
Jednym z najbardziej doświadczonych ligowo zawodników ekipy pomarańczowo - czarnych jest grający w przeszłości na II - ligowym froncie Kamil Dziadowicz, który specjalnie dla "Wiadomości Świętokrzyskich" opowiedział o trudach dopin[...]
Ostatnią sesję Rady Miejskiej w Ćmielowie zdominowały zagadnienia dotyczące programu rewitalizacji dla miasta i gminy. Radni podjęli m.in. uchwałę związaną z wyznaczeniem obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji.
Projekt na finiszu   Ostrowiec
Ostrowiecki artysta plastyk Tadeusz Kurek kończy portretowanie osób zasłużonych dla miasta. W ramach projektu "Ludzie niezwykli dla Ostrowca Św. w rysunkach", realizowanego ze środków budżetu obywatelskiego wykonał już ponad siede[...]
Łzy mamy Leosia   Ostrowiec
Ze łzami w oczach dziękowała mama chorego Leosia Nadbrzuchowskiego radnym i prezydentowi Ostrowca za wsparcie, jakie otrzymali na leczenie syna.
Most do remontu   Ostrowiec
Są pieniądze na doraźny remont mostu na Kamiennej w ulicy Żeromskiego. Służby powiatowe zapewniają, że prace nie spowodują większych utrudnień w ruchu.
Delegacja władz Ostrowca na czele z prezydentem Jarosławem Górczyńskim uczestniczyła w obchodach święta Białej Cerkwi. Z tym partnerskim miastem na Ukrainie Ostrowiec utrzymuje kontakty od 1999 roku.
2016/09/22
Pierwsze i czwarte miejsca zajęli członkowie opatowskiego oddziału ZNP w zawodach strzeleckich pracowników oświaty, które odbyły się w Staszowie. Równie dobrze wypadły panie z oddziału ZNP w Baćkowicach.
Pływalnia "Rawszczyzna" zaprasza po remoncie. W ubiegłym tygodniu obiekt oglądał prezydent Jarosław Górczyński.
Powiat dostał dofinansowanie na remont drogi w miejscowości Kurzacze.

Pokazane: 1 do 10 z 31104.   <<<   · 1    · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 ·    3111 ·  >>>

Ostrowiec Świętokrzyski

Herb Ostrowca Św.hutnicze miasto sportu i super...marketów ;) położone w dolinie rzeki Kamiennej w pobliżu Gór Świętokrzyskich. Malownicze okolice, atrakcje turystyczne oraz wydarzenia sportowe na skalę ogólnopolską skłaniają nas do zaproszenia Państwa do Ostrowca Świętokrzyskiego.

Więcej informacji o Ostrowcu Św.

Reklama

Zagłosuj i odwiedź inne strony o Ostrowcu

Serwis tematyczny Sztabu Miejskiego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowcu Św.
Oficjalna strona WOŚP Ostrowiec Świętokrzyski

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 71       © 99-2011 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Św. · Ostrowiec Św. · Naprawa zderzaków

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij