Zdjęcia panoramiczne z Ostrowca:

Widok z molo


2011/05/11   Widok z nowego molo na zmodernizowany staw w Parku Miejskim. Zdjęcia wykonane 2011/05/11 w godzinach południowych. Zakres 360 stopni.

Klikając na podglądzie i przesuwając kursor zmienisz kierunek pokazu. Kółko - zoom.
Jeśli wyskoczy ostrzeżenie zaakceptuj formant ActiveX. Inaczej nie będzie możliwe obejrzenie panoram.
 
Pozostałe panoramy znajdziesz w menu z prawej strony. Wystarczy kliknąć na obrazku.
 

Komentarze:

  ~
   
2015-10-24 21:15:27 ~Gość
- Ja kiedyś na Damraku (gdyby ktoś nie wiedział jest to głf3wna ulica i dptaek w Amsterdamie, prowadzący od dworca kolejowego do samego centrum starf3wki tysiące ludzi co minuta) grałem na gitarze, miałem ze sobą plecak z całym swoim dobytkiem portfel, dokumenty, bilet powrotny do Polski itp. Po zarobieniu kilku groszy wylądowałem gdzieś na obrzeżasz Amsterdamu i po jakichś 2 godzinach zauważyłem, że nie mam plecaka. Przeżyłem szok, ale mimo wszystko w jakiejś naiwności wrf3ciłem się.Plecak był na samym środku dptaeka, nie gdzieś pod ścianą na uboczu, tylko na samym środku, a ludzie omijali go, chyba przerażeni groźbą jakiejś eksplozji albo coś w tym stylu, jednak nadal jestem w szoku, że na głf3wnej ulicy taki stan rzeczy trwał przez 2 godziny. Ze środka oczywiście nic nie zginęło.
2015-05-04 17:04:52 ~Gość
1
2013-06-03 21:43:44 ~ania DK
Pięknie...
2011-11-25 09:13:08 ~Gość
moze cos nowego prosimy
2011-11-16 08:18:58 ~Gość
juz nic wiecej nowego nie zobaczymy a tyle sie dzieje
  Redakcja nie odpowiada za treść wypowiedzi.
<<<   v   >>>  

Wybierz panoramę:

 
Ostrowiec Świętokrzyski

Herb Ostrowca Św.hutnicze miasto sportu i super...marketów ;) położone w dolinie rzeki Kamiennej w pobliżu Gór Świętokrzyskich. Malownicze okolice, atrakcje turystyczne oraz wydarzenia sportowe na skalę ogólnopolską skłaniają nas do zaproszenia Państwa do Ostrowca Świętokrzyskiego.

Więcej informacji o Ostrowcu Św.

Reklama

Zagłosuj i odwiedź inne strony o Ostrowcu

Serwis tematyczny Sztabu Miejskiego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowcu Św.
Oficjalna strona WOŚP Ostrowiec Świętokrzyski

Polecamy:

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 122       © 99-2011 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Św. · Ostrowiec Św. · Naprawa zderzaków

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij