Gdzie spędzić czas:

Powrót...

Ośrodek Rekreacyjny Gutwin

Kąpielisko, boiska, park linowy

 
Malowniczo usytuowany na peryferiach miasta i obrzeżach Puszczy Iłżeckiej Ośrodek Rekreacyjny „Gutwin” stwarza wiele możliwości do czynnego wypoczynku, zwłaszcza w czasie wakacji.
Określany jako „zielone płuca Ostrowca Świętokrzyskiego" dzięki swemu położeniu oraz proponowanym formom wypoczynku przyciąga liczne grono mieszkańców. Duży staw ze strzeżonymi kąpieliskami, brodzikiem dla małych dzieci oraz wypożyczalnią sprzętu wodnego (rowery wodne i kajaki) pozwala na kąpiele wodne i słoneczne w komfortowych warunkach.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, towarzyszącej infrastrukturze oraz dodatkowym atrakcjom, takim jak boisko do plażowej piłki siatkowej, plac zabaw dla najmłodszych oraz cieszący się dużą popularnością park linowy z dwoma napowietrznymi trasami (łatwiejsza i niższa trasa składa się z 13 etapów, trudniejsza trasa dla dorosłych składa się z 17 różnych przeszkód - m.in. tyrolki, trawersu, mostu birmańskiego, „skoku indiańskiego”), Gutwin jest kompleksem rekreacyjnym z prawdziwego zdarzenia.

Do dyspozycji odwiedzających ośrodek jest parking na 100 samochodów oraz lokal gastronomiczny.

Galeria:
Czytany: 7345 raz(y)   Dodany: 2010-07-14 13:17:09 przez MAcSi   Aktualizacja: 2010-07-14 13:26:12

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Zobacz miejsca:

Informacje dodatkowe:

Czynne:

poniedziałek-piątek 10:00-18:00
soboty, niedziele, święta 10:00-19:00


 
Dział w przygotowaniu i rozbudowie. Jeśli znasz jakieś miejsce gdzie można spędzić czas, a nie ma go na naszej liście, napisz do nas na macsi@wp.pl - dodamy je.

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 169       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij