Gdzie spędzić czas:

Powrót...

Piłkarski Ośrodek Treningowy

Boiska treningowe

 
Nowoczesny Piłkarski Ośrodek Treningowy oddany do użytku w czerwcu 2007r. Do dyspozycji sportowców dwa boiska trawiaste i boisko ze sztuczną nawierzchnią wraz ze sztucznym oświetleniem.

Nasz ośrodek jest praktycznie jedynym profesjonalnym tego typu obiektem w województwie świętokrzyskim. Dzięki zastosowaniu murawy ze sztuczną nawierzchnią i oświetlenia o odpowiedniej mocy możliwe jest rozgrywanie meczów sparingowych i przeprowadzanie treningów w każdych warunkach pogodowych i o każdej porze dnia. Pełne, nowoczesne zaplecze sanitarne gwarantuje odpowiedni standard odbywania treningów i spotkań kontrolnych.

Atutem ostrowieckiego ośrodka treningowego jest fakt, że inne boiska ze sztuczną nawierzchnią oddalone są od Ostrowca Św. minimum o 70 km, jednak zastosowana na naszym boisku technologia i rodzaj nawierzchni stawiają nasz kompleks w ścisłej czołówce tego typu ośrodków w Polsce. Dodatkowo proponowane przez nas stawki za korzystanie z boisk są bardzo konkurencyjne, jedne z najniższych w kraju.

Ośrodek treningowy w Ostrowcu Św. jest doskonałą bazą do przeprowadzania zgrupowań przedsezonowych, jak i do przeprowadzania przedmeczowych rozruchów. Długoletnie tradycje piłkarskie w naszym mieście, organizowanie meczów międzypaństwowych, jak również występy ostrowieckich klubów seniorskich i juniorskich na arenie ogólnopolskiej potwierdzają, że świadczone przez nas usługi są zawsze oferowane na najwyższym poziomie.

Wymiary boisk:
- trawiaste 105m x 65m,
- ze sztuczną nawierzchnią 105m x 68m

Moc oświetlenia:
- 220 luksów (14 masztów oświetleniowych)

Rodzaj nawierzchni na boisku ze sztuczną murawą:
- trawa syntetyczna "PROFOOT PREMIER"

Zaplecze sanitarne:
- cztery szatnie z natryskami
- pomieszczenia sędziowskie, trenerskie
- trybuny na 288 miejsc siedzących
- parking na 40 samochodów i 3 autokary

Galeria:
Czytany: 7435 raz(y)   Dodany: 2010-01-19 11:21:17 przez MAcSi   Aktualizacja: 2010-01-19 11:30:57

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Zobacz miejsca:

Informacje dodatkowe:

Kontakt:
ul. Kolejowa 20C / Żeromskiego
tel. 601 69 69 92, 693 69 69 31
 
Dział w przygotowaniu i rozbudowie. Jeśli znasz jakieś miejsce gdzie można spędzić czas, a nie ma go na naszej liście, napisz do nas na macsi@wp.pl - dodamy je.

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 172       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij