Najbliższe imprezy/wydarzenia w Ostrowcu

Dodanie nowej imprezy
Jak dodać: jeśli posiadasz informacje o koncercie lub innej imprezie w Ostrowcu / okolicy i chciałbyś ją dodać do naszej bazy nic prostszego :) wystarczy wypełnić prosty formularz. Wybierz z listy typ imprezy, miejsce gdzie się odbędzie (jeśli nie będzie go na liście wybierz Inne, a informacje o miejscu podaj w opisie). Później podaj cenę biletów (jeśli nie posiadasz takiej informacji wpisz b/d).

Jeśli jest to impreza jednodniowa, wypełnij tylko pole Data od w formacie RRRR-MM-DD GG:MM lub RRRR-MM-DD. Jeśli impreza trwa przez kilka dni, podaj date rozpoczęcia (Data od) oraz date zakończenia imprezy (Data do) w formacie j/w.
Teraz podaj tytuł oraz opis (plan) imprezy. W opisie można używać kilku znaczników html, podanych pod polem tekstowym. Inne znaczniki oraz html w innych polach formularza zostaną usunięte podczas zapisu do bazy.

Jeśli wszystko przebiegnie prawidłowo i pozycja zostanie dodana do bazy, będzie możliwość wgrania dla niej zdjęć i plakatu. W tym celu wystarczy wybrać typ wgrywanego materiału (Plakat / Galeria), wybrać plik z dysku i kliknąć Wgraj. Można dodatkowo podać tytuł, autora oraz datę wykonania zdjęcia.
Informacje podstawowe:
  Autor:   Typ:   Miejsce:   Bilety:
Data Od:  Do:     Tytuł:

Możesz używać następujących tagów HTML: <b>pogr.</b>, <u>podkr.</u>, <i>kursywa</i>


Hasło:    
 
Grafiki:
Typ: Plakat Galeria     Plik:  
Tytuł:   Autor:   Data:  
Wysyłając zdjęcia zgadzasz się na ich publikacje oraz oświadczasz, że jesteś właścicielem praw autorskich.
 
Pokazane: 1 do 0 z 0   <<<   · 1 ·  >>>
Pokazane: 1 do 0 z 0   <<<   · 1 ·  >>>
 

Brak informacji o wydarzeniach w wybranej kategorii/terminie.

Zmień kryteria w menu z prawej strony.

 
Ostrowiec Świętokrzyski

Herb Ostrowca Św.hutnicze miasto sportu i super...marketów ;) położone w dolinie rzeki Kamiennej w pobliżu Gór Świętokrzyskich. Malownicze okolice, atrakcje turystyczne oraz wydarzenia sportowe na skalę ogólnopolską skłaniają nas do zaproszenia Państwa do Ostrowca Świętokrzyskiego.

Więcej informacji o Ostrowcu Św.

Reklama

Zagłosuj i odwiedź inne strony o Ostrowcu

Serwis tematyczny Sztabu Miejskiego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowcu Św.
Oficjalna strona WOŚP Ostrowiec Świętokrzyski

Polecamy:

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 119       © 99-2011 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Św. · Ostrowiec Św. · Naprawa zderzaków

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij