Portal miejski - Reklama:


 
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą reklamową naszego serwisu. Reklama w internecie to skuteczny, łatwy i tani sposób na dotarcie do nowych klientów w stosunku do reklamy w prasie / telewizji.
 
Zamieszczenie reklamy w naszym "Portalu miejskim" umożliwi Państwu dotarcie do kilku tysięcy odbiorców tygodniowo (średnio odwiedza nas od 3 do 5tys. użytkowników generujących ~12tys. odsłon tygodniowo), głównie z terenu Ostrowca Świętokrzyskiego i okolic. Naszą stronę można znaleźć m.in. pod adresami: www.ostrowiec.info, www.ostrowiec-sw.pl, www.o-c.pl, www.e-ostrowiec.pl.
 
Udostępniamy kilka wariantów reklam w jednym prostym systemie rozliczeniowym - dziennym. Takie rozwiązanie daje większą szansę na zwrócenie uwagi użytkownika, ponieważ reklama będzie wyświetlona kilkanaście razy / dobę. Unikalne (pojedyncze) wyświetlenia reklam nie sprawdzają się, ponieważ reklama byłaby wyświetlona tylko raz, a w większości przypadków użytkownicy nie zwracają uwagi przy pierwszej wizycie na reklamy, tylko poszukują wybranych informacji. Dopiero po dotarciu do nich skupiają się na reszcie strony (w tym reklamach).
 
Reklamy wyświetlane są rotacyjnie - przyjmujemy maksymalnie 5 reklam na wybrane miejsce / dobę (tzw. slot*).
Chcąc zwiększyć częstotliwość wyświetlania reklamy można zamówić kilka "slotów*" jednocześnie.
 
Miejsca reklamowe i stawki:
Na poniższym obrazku zaznaczyliśmy dostępne miejsca pod reklamę.
 
Wariant TOP - 7zł/slot* - reklama wyświetlana na wszystkich stronach portalu w części nagłówkowej. Maksymalny rozmiar reklamy: 750x100px.
 
Wariant RIGHT - 5zł/slot* - reklama wyświetlana na większości stron portalu z prawej strony, mniej więcej w połowie wysokości. Maksymalny rozmiar reklamy: 170x150px.
 
Wariant LEFT - 4zł/slot* - reklama wyświetlana na wszystkich stronach portalu z lewej części strony. Maksymalny rozmiar reklamy: 230x250px.
 
*slot - nazywamy tak pojedynczy wariant reklamy w wybranym miejscu w ciągu doby (tj. w godz. 20:00 do 19:59 dnia następnego). Każde z miejsc reklamowych (TOP, LEFT, RIGHT) posiada 5 slotów - czyli pięć różnych reklam w każdym z tych miejsc będzie wyświetlanie w ciągu doby. Chcąc zwiększyć dzienną ilość wyświetleń własnej reklamy, można zarezerwować maksymalnie 3 sloty dla siebie. Wtedy na każde 5 wyświetleń strony 3 razy wyświetlimy Państwa reklamę, a 2 razy inne.
 
Położenie oznaczonych na podglądzie miejsc (LEFT i RIGHT) może się nieznacznie różnić w zależności od układu oraz zamieszczonych materiałów na poszczególnych stronach portalu. Podane rozmiary reklamy to rozmiary maksymalne, jakie w danym miejscu możemy opublikować.
 
Podane ceny są cenami brutto (zawierają 23% VAT). Zastrzegamy możliwość zmiany cen.
 
Minimalna wartość zamówienia - 20zł.
 
Zamówienia można składać mailowo na adres biuro@infonetsc.pl podając w treści wariant oraz okres reklamy, dane firmy/osoby do wystawienia faktury oraz jako załącznik plik reklamy (JPG, GIF, FLASH - nie większy jak 70kb). Jeśli banner po kliknięciu ma przekierować na Państwa stronę, prosimy o podanie również linka. Po otrzymaniu zamówienia, prześlemy e-mailem fakturę pro-forma i dopiero po zaksięgowaniu wpłaty rozpoczniemy emisję przez opłacony okres oraz wystawimy fakturę VAT.
 
Jeśli chcecie Państwo przeprowadzić kampanię w określonym czasie, proszę odpowiednio wcześniej złożyć zamówienie podając dodatkowo datę rozpoczęcia emisji. Procedura od złożenia zamówienia do rozpoczęcia emisji może zająć nawet do 14 dni (w zależności od szybkości dokonania przez Państwa przelewu). Standardowo emisję reklam rozpoczynamy od godziny 20:00 w dniu zaksięgowania wpłaty lub zwolnienia slotu (jeśli wszystkie są obecnie zajęte).
 
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o e-mail: biuro@infonetsc.pl.
 
Ostrowiec Świętokrzyski

Herb Ostrowca Św.hutnicze miasto sportu i super...marketów ;) położone w dolinie rzeki Kamiennej w pobliżu Gór Świętokrzyskich. Malownicze okolice, atrakcje turystyczne oraz wydarzenia sportowe na skalę ogólnopolską skłaniają nas do zaproszenia Państwa do Ostrowca Świętokrzyskiego.

Więcej informacji o Ostrowcu Św.

Reklama

Zagłosuj i odwiedź inne strony o Ostrowcu

Serwis tematyczny Sztabu Miejskiego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowcu Św.
Oficjalna strona WOŚP Ostrowiec Świętokrzyski

Polecamy:

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 131       © 99-2011 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Św. · Ostrowiec Św. · Naprawa zderzaków

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij